Os 9315 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.45 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 14.37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 14.44 | 14.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 14.49 | 14.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.51 | 14.51 | |||
Praha-Běchovice | 14.54 | 14.55 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 14.59 | 14.59 | |||
Úvaly | 15.03 | 15.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 15.07 | 15.07 | |||
Rostoklaty | 15.10 | 15.10 | |||
Český Brod | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Klučov | 15.18 | 15.18 | |||
Poříčany | 15.21 | 15.21 | 1 | ||
Tatce | 15.25 | 15.25 | |||
Pečky | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Cerhenice | 15.32 | 15.32 | |||
Velim | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 15.38 | 15.38 | |||
Kolín zastávka | 15.42 | 15.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci