Os 9266 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 18.29 | ||||
Havlíčkův Brod | 16.47 | 1 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 16.52 | 16.52 | |||
Okrouhlice | 16.57 | 16.58 | 4 | ||
Pohleď | 17.02 | 17.03 | |||
Světlá nad Sázavou | 17.08 | 17.14 | 3 | ||
Světlá nad Sázavou město | 17.16 | 17.16 | |||
Dolní Březinka | 17.19 | 17.19 | |||
Mrzkovice | 17.21 | 17.21 | |||
Smrčná | 17.25 | 17.25 | |||
Stvořidla | 17.30 | 17.30 | |||
Vilémovice | 17.33 | 17.33 | |||
Horní Ledeč | 17.38 | 17.38 | |||
Ledeč nad Sázavou | 17.41 | 17.47 | 3 | ||
Chřenovice-Podhradí | 17.52 | 17.52 | |||
Chřenovice | 17.58 | 17.58 | |||
Budčice | 18.02 | 18.02 | |||
Vlastějovice | 18.05 | 18.05 | |||
Laziště | 18.07 | 18.07 | |||
Horka nad Sázavou | 18.11 | 18.11 | |||
Zruč nad Sázavou | 18.16 | 18.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci