Os 9212 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 22.45 | 1 | |||
Světlá nad Sázavou | 19.46 | 3 | |||
Světlá nad Sázavou město | 19.48 | 19.48 | |||
Dolní Březinka | 19.52 | 19.52 | |||
Mrzkovice | 19.54 | 19.54 | |||
Smrčná | 19.58 | 19.58 | |||
Stvořidla | 20.03 | 20.03 | |||
Vilémovice | 20.06 | 20.06 | |||
Horní Ledeč | 20.11 | 20.11 | |||
Ledeč nad Sázavou | 20.14 | 20.22 | 2 | ||
Chřenovice-Podhradí | 20.27 | 20.27 | |||
Chřenovice | 20.33 | 20.33 | |||
Budčice | 20.36 | 20.36 | |||
Vlastějovice | 20.39 | 20.39 | |||
Laziště | 20.41 | 20.41 | |||
Horka nad Sázavou | 20.45 | 20.45 | |||
Zruč nad Sázavou | 20.50 | 21.11 | 3 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 21.14 | 21.14 | |||
Chabeřice | 21.18 | 21.18 | |||
Čížov | 21.20 | 21.20 | |||
Střechov nad Sázavou | 21.24 | 21.24 | |||
Kácov zastávka | 21.28 | 21.28 | |||
Kácov | 21.32 | 21.33 | 2 | ||
Vranice | 21.38 | 21.38 | |||
Soběšín | 21.42 | 21.42 | |||
Český Šternberk zastávka | 21.46 | 21.46 | |||
Český Šternberk | 21.48 | 21.48 | |||
Malovidy | 21.51 | 21.51 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 21.55 | 21.55 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 21.57 | 21.57 | |||
Ledečko | 22.00 | 22.01 | 2 | ||
Samopše | 22.04 | 22.04 | |||
Sázava | 22.09 | 22.12 | 2 | ||
Sázava zastávka | 22.14 | 22.14 | |||
Plužiny | 22.17 | 22.17 | |||
Stříbrná Skalice | 22.21 | 22.21 | |||
Samechov | 22.25 | 22.25 | |||
Vlkovec | 22.28 | 22.28 | |||
Chocerady | 22.29 | 22.29 | |||
Hvězdonice | 22.33 | 22.34 | 2 | ||
Zlenice | 22.38 | 22.38 | |||
Lštění | 22.41 | 22.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci