Os 9208 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 19.06 | 1 | |||
Světlá nad Sázavou | 15.48 | 3 | |||
Světlá nad Sázavou město | 15.50 | 15.50 | |||
Dolní Březinka | 15.54 | 15.54 | |||
Mrzkovice | 15.56 | 15.56 | |||
Smrčná | 16.00 | 16.00 | |||
Stvořidla | 16.05 | 16.05 | |||
Vilémovice | 16.08 | 16.08 | |||
Horní Ledeč | 16.13 | 16.13 | |||
Ledeč nad Sázavou | 16.16 | 16.26 | 2 | ||
Chřenovice-Podhradí | 16.31 | 16.31 | |||
Chřenovice | 16.37 | 16.37 | |||
Budčice | 16.41 | 16.41 | |||
Vlastějovice | 16.43 | 16.44 | 3 | ||
Laziště | 16.46 | 16.46 | |||
Horka nad Sázavou | 16.50 | 16.50 | |||
Zruč nad Sázavou | 16.55 | 17.12 | 3 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 17.16 | 17.16 | |||
Chabeřice | 17.22 | 17.22 | |||
Čížov | 17.25 | 17.25 | |||
Střechov nad Sázavou | 17.29 | 17.29 | |||
Kácov zastávka | 17.34 | 17.34 | |||
Kácov | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Vranice | 17.44 | 17.44 | |||
Soběšín | 17.48 | 17.48 | |||
Český Šternberk zastávka | 17.54 | 17.54 | |||
Český Šternberk | 17.56 | 17.56 | |||
Malovidy | 17.59 | 17.59 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 18.03 | 18.03 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 18.05 | 18.05 | |||
Ledečko | 18.09 | 18.14 | 2 | ||
Samopše | 18.18 | 18.18 | |||
Sázava | 18.24 | 18.25 | 2 | ||
Sázava zastávka | 18.27 | 18.27 | |||
Plužiny | 18.31 | 18.31 | |||
Stříbrná Skalice | 18.34 | 18.34 | |||
Samechov | 18.38 | 18.43 | 2 | ||
Vlkovec | 18.46 | 18.46 | |||
Chocerady | 18.48 | 18.48 | |||
Hvězdonice | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Zlenice | 18.58 | 18.58 | |||
Lštění | 19.01 | 19.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci