Os 9206 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.52 | 5 | |||
Světlá nad Sázavou | 13.47 | 3 | |||
Světlá nad Sázavou město | 13.49 | 13.49 | |||
Dolní Březinka | 13.53 | 13.53 | |||
Mrzkovice | 13.55 | 13.55 | |||
Smrčná | 13.59 | 13.59 | |||
Stvořidla | 14.04 | 14.04 | |||
Vilémovice | 14.07 | 14.07 | |||
Horní Ledeč | 14.12 | 14.12 | |||
Ledeč nad Sázavou | 14.15 | 14.25 | 2 | ||
Chřenovice-Podhradí | 14.30 | 14.30 | |||
Chřenovice | 14.36 | 14.36 | |||
Budčice | 14.40 | 14.40 | |||
Vlastějovice | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Laziště | 14.45 | 14.45 | |||
Horka nad Sázavou | 14.49 | 14.49 | |||
Zruč nad Sázavou | 14.54 | 15.11 | 3 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 15.15 | 15.15 | |||
Chabeřice | 15.21 | 15.21 | |||
Čížov | 15.24 | 15.24 | |||
Střechov nad Sázavou | 15.28 | 15.28 | |||
Kácov zastávka | 15.33 | 15.33 | |||
Kácov | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Vranice | 15.43 | 15.43 | |||
Soběšín | 15.47 | 15.47 | |||
Český Šternberk zastávka | 15.53 | 15.53 | |||
Český Šternberk | 15.55 | 15.55 | |||
Malovidy | 15.58 | 15.58 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 16.02 | 16.02 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 16.04 | 16.04 | |||
Ledečko | 16.08 | 16.13 | 2 | ||
Samopše | 16.17 | 16.17 | |||
Sázava | 16.23 | 16.27 | 2 | ||
Sázava zastávka | 16.29 | 16.29 | |||
Plužiny | 16.33 | 16.33 | |||
Stříbrná Skalice | 16.36 | 16.36 | |||
Samechov | 16.40 | 16.45 | 2 | ||
Vlkovec | 16.48 | 16.48 | |||
Chocerady | 16.50 | 16.50 | |||
Hvězdonice | 16.55 | 16.56 | 2 | ||
Zlenice | 17.00 | 17.00 | |||
Lštění | 17.03 | 17.03 | |||
Čerčany | 17.08 | 17.13 | 1 | ||
Praha-Hostivař | 17.38 | 17.39 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 17.42 | 17.43 | |||
Praha-Vršovice | 17.47 | 17.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci