Os 9085 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 23.06 | 2 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.55 | 2 | |||
Skochovice | 21.58 | 21.58 | |||
Davle | 22.04 | 22.05 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 22.08 | 22.08 | |||
Petrov u Prahy | 22.11 | 22.11 | |||
Luka pod Medníkem | 22.17 | 22.17 | |||
Jílové u Prahy | 22.24 | 22.25 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 22.30 | 22.30 | |||
Prosečnice | 22.32 | 22.32 | |||
Krhanice | 22.37 | 22.37 | |||
Chrást nad Sázavou | 22.42 | 22.42 | |||
Týnec nad Sázavou | 22.45 | 22.46 | 2 | ||
Pecerady | 22.50 | 22.50 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 22.56 | 22.56 | |||
Poříčí nad Sázavou | 23.00 | 23.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci