Os 9066 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.04 | 5 | |||
Čerčany | 18.20 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 18.24 | 18.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 18.29 | 18.29 | |||
Pecerady | 18.33 | 18.33 | |||
Týnec nad Sázavou | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 18.41 | 18.41 | |||
Krhanice | 18.46 | 18.46 | |||
Prosečnice | 18.51 | 18.51 | |||
Kamenný Přívoz | 18.53 | 18.53 | |||
Jílové u Prahy | 18.59 | 19.00 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 19.06 | 19.06 | |||
Petrov u Prahy | 19.11 | 19.11 | |||
Petrov-Chlomek | 19.14 | 19.14 | |||
Davle | 19.17 | 19.18 | 3 | ||
Skochovice | 19.24 | 19.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.28 | 19.29 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.32 | 19.32 | |||
Praha-Zbraslav | 19.36 | 19.36 | 3 | ||
Praha-Komořany | 19.39 | 19.39 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.42 | 19.43 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 19.46 | 19.47 | 3 | ||
Praha-Krč | 19.52 | 19.53 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 19.59 | 20.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci