Os 9065 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 18.08 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.55 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Praha-Krč | 16.06 | 16.06 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 16.10 | 16.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16.15 | 16.15 | |||
Praha-Komořany | 16.17 | 16.17 | |||
Praha-Zbraslav | 16.21 | 16.21 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.25 | 16.25 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Skochovice | 16.33 | 16.33 | |||
Davle | 16.39 | 17.04 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 17.07 | 17.07 | |||
Petrov u Prahy | 17.10 | 17.10 | |||
Luka pod Medníkem | 17.16 | 17.16 | |||
Jílové u Prahy | 17.23 | 17.28 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 17.33 | 17.33 | |||
Prosečnice | 17.35 | 17.35 | |||
Krhanice | 17.40 | 17.40 | |||
Chrást nad Sázavou | 17.45 | 17.45 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Pecerady | 17.53 | 17.53 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.59 | 17.59 | |||
Poříčí nad Sázavou | 18.03 | 18.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci