Os 9064 | |
Řazení vlaku: 749 + 2xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.31 | 5 | |||
Čerčany | 16.46 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 16.50 | 16.50 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.55 | 16.55 | |||
Pecerady | 17.00 | 17.00 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.04 | 17.06 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 17.08 | 17.08 | |||
Krhanice | 17.13 | 17.13 | |||
Prosečnice | 17.18 | 17.18 | |||
Kamenný Přívoz | 17.20 | 17.20 | |||
Jílové u Prahy | 17.26 | 17.27 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 17.33 | 17.33 | |||
Petrov u Prahy | 17.38 | 17.38 | |||
Petrov-Chlomek | 17.41 | 17.41 | |||
Davle | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Skochovice | 17.51 | 17.51 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.55 | 17.56 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.59 | 17.59 | |||
Praha-Zbraslav | 18.03 | 18.04 | 3 | ||
Praha-Komořany | 18.07 | 18.07 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.10 | 18.10 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Praha-Krč | 18.19 | 18.20 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 18.26 | 18.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci