Os 9052 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 7.01 | 2 | |||
Čerčany | 5.22 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 5.26 | 5.26 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 5.31 | 5.31 | |||
Pecerady | 5.35 | 5.35 | |||
Týnec nad Sázavou | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 5.43 | 5.43 | |||
Krhanice | 5.48 | 5.48 | |||
Prosečnice | 5.53 | 5.53 | |||
Kamenný Přívoz | 5.55 | 5.55 | |||
Jílové u Prahy | 6.01 | 6.02 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 6.08 | 6.08 | |||
Petrov u Prahy | 6.13 | 6.13 | |||
Petrov-Chlomek | 6.16 | 6.16 | |||
Davle | 6.19 | 6.20 | 2 | ||
Skochovice | 6.26 | 6.26 | |||
Vrané nad Vltavou | 6.30 | 6.31 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 6.34 | 6.34 | |||
Praha-Zbraslav | 6.38 | 6.39 | 3 | ||
Praha-Komořany | 6.42 | 6.42 | |||
Praha-Modřany zastávka | 6.45 | 6.45 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 6.49 | 6.50 | 3 | ||
Praha-Krč | 6.54 | 6.55 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci