Os 9037 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 14.38 | 2 | |||
Vrané nad Vltavou | 12.54 | 2 | |||
Skochovice | 12.56 | 12.56 | |||
Davle | 13.02 | 13.03 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 13.06 | 13.06 | |||
Petrov u Prahy | 13.08 | 13.08 | |||
Luka pod Medníkem | 13.13 | 13.13 | |||
Jílové u Prahy | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 13.25 | 13.25 | |||
Prosečnice | 13.27 | 13.27 | |||
Krhanice | 13.32 | 13.32 | |||
Chrást nad Sázavou | 13.35 | 13.35 | |||
Týnec nad Sázavou | 13.38 | 14.20 | 2 | ||
Pecerady | 14.23 | 14.23 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 14.28 | 14.28 | |||
Poříčí nad Sázavou | 14.32 | 14.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci