Os 9017 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 21.09 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.48 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Praha-Krč | 18.59 | 18.59 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 19.08 | 19.08 | |||
Praha-Komořany | 19.11 | 19.11 | |||
Praha-Zbraslav | 19.14 | 19.15 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.18 | 19.18 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Skochovice | 19.26 | 19.26 | |||
Davle | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 19.36 | 19.36 | |||
Petrov u Prahy | 19.39 | 19.39 | |||
Luka pod Medníkem | 19.45 | 19.45 | |||
Jílové u Prahy | 19.52 | 19.53 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 19.58 | 19.58 | |||
Prosečnice | 20.00 | 20.00 | |||
Krhanice | 20.05 | 20.05 | |||
Chrást nad Sázavou | 20.10 | 20.10 | |||
Týnec nad Sázavou | 20.13 | 20.49 | 2 | ||
Pecerady | 20.53 | 20.53 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 20.59 | 20.59 | |||
Poříčí nad Sázavou | 21.03 | 21.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci