Os 9010 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.36 | 5 | |||
Čerčany | 13.23 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 13.27 | 13.27 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 13.32 | 13.32 | |||
Pecerady | 13.36 | 13.36 | |||
Týnec nad Sázavou | 13.41 | 14.08 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 14.10 | 14.10 | |||
Krhanice | 14.15 | 14.15 | |||
Prosečnice | 14.19 | 14.19 | |||
Kamenný Přívoz | 14.22 | 14.22 | |||
Jílové u Prahy | 14.27 | 14.28 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 14.34 | 14.34 | |||
Petrov u Prahy | 14.39 | 14.39 | |||
Petrov-Chlomek | 14.42 | 14.42 | |||
Davle | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Skochovice | 14.52 | 14.52 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.56 | 15.02 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 15.05 | 15.05 | |||
Praha-Zbraslav | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Praha-Komořany | 15.13 | 15.13 | |||
Praha-Modřany zastávka | 15.16 | 15.16 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 15.19 | 15.19 | 3 | ||
Praha-Krč | 15.25 | 15.25 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 15.31 | 15.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci