Os 8906 | |
Řazení vlaku: 242 + Bt283 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.53 | 4 | |||
Horažďovice předměstí | 6.44 | ||||
Velký Bor | 6.47 | 6.47 | |||
Jetenovice | 6.51 | 6.51 | |||
Pačejov | 6.55 | 6.55 | 3 | ||
Kovčín | 6.58 | 6.58 | |||
Nekvasovy | 7.01 | 7.01 | |||
Mileč | 7.04 | 7.04 | |||
Nepomuk | 7.07 | 7.09 | 4 | ||
Srby | 7.12 | 7.13 | |||
Ždírec u Plzně | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Blovice | 7.22 | 7.24 | 1 | ||
Zdemyslice | 7.27 | 7.27 | |||
Nezvěstice | 7.30 | 7.31 | |||
Šťáhlavy | 7.34 | 7.35 | |||
Starý Plzenec | 7.38 | 7.39 | 3 | ||
Plzeň-Koterov | 7.45 | 7.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci