Os 8903 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + Bt283 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 8.09 | 4 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 6.56 | 4v | |||
Plzeň-Koterov | 7.02 | 7.03 | 4 | ||
Starý Plzenec | 7.08 | 7.09 | 4 | ||
Šťáhlavy | 7.12 | 7.12 | |||
Nezvěstice | 7.15 | 7.16 | |||
Zdemyslice | 7.20 | 7.20 | |||
Blovice | 7.23 | 7.29 | 2 | ||
Ždírec u Plzně | 7.33 | 7.36 | 2 | ||
Srby | 7.39 | 7.39 | |||
Nepomuk | 7.44 | 7.45 | 3 | ||
Mileč | 7.48 | 7.48 | |||
Nekvasovy | 7.51 | 7.51 | |||
Kovčín | 7.54 | 7.54 | |||
Pačejov | 7.57 | 7.58 | 4 | ||
Jetenovice | 8.02 | 8.02 | |||
Velký Bor | 8.05 | 8.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci