Os 8867 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.53 | 3 | |||
Beroun | 23.00 | 3 | |||
Srbsko | 23.05 | 23.05 | |||
Karlštejn | 23.09 | 23.09 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 23.13 | 23.13 | 1/4 | ||
Řevnice | 23.16 | 23.17 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 23.20 | 23.21 | 1/3 | ||
Všenory | 23.23 | 23.24 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.26 | 23.27 | |||
Černošice | 23.29 | 23.30 | |||
Praha-Radotín | 23.34 | 23.35 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 23.38 | 23.39 | |||
Praha-Smíchov | 23.45 | 23.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci