Os 8865 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.53 | 3 | |||
Beroun | 22.00 | 3 | |||
Srbsko | 22.05 | 22.05 | |||
Karlštejn | 22.09 | 22.09 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 22.13 | 22.13 | 1/4 | ||
Řevnice | 22.16 | 22.17 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 22.20 | 22.21 | 1/3 | ||
Všenory | 22.23 | 22.24 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.26 | 22.27 | |||
Černošice | 22.29 | 22.30 | |||
Praha-Radotín | 22.34 | 22.35 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 22.38 | 22.39 | |||
Praha-Smíchov | 22.45 | 22.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci