Os 8864 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 23.00 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 22.09 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 22.16 | 22.17 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 22.22 | 22.23 | |||
Praha-Radotín | 22.26 | 22.26 | 2 | ||
Černošice | 22.31 | 22.31 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.33 | 22.34 | |||
Všenory | 22.36 | 22.37 | |||
Dobřichovice | 22.39 | 22.39 | 2 | ||
Řevnice | 22.43 | 22.43 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 22.46 | 22.47 | 2 | ||
Karlštejn | 22.50 | 22.51 | 1/2 | ||
Srbsko | 22.54 | 22.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci