Os 8821 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.53 | 3 | |||
Beroun | 9.00 | 3 | |||
Srbsko | 9.05 | 9.05 | |||
Karlštejn | 9.09 | 9.09 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 9.13 | 9.13 | 1/4 | ||
Řevnice | 9.16 | 9.17 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 9.20 | 9.21 | 1/3 | ||
Všenory | 9.23 | 9.24 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.26 | 9.27 | |||
Černošice | 9.29 | 9.30 | |||
Praha-Radotín | 9.34 | 9.35 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.38 | 9.39 | |||
Praha-Smíchov | 9.45 | 9.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci