Os 8817 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.53 | 3 | |||
Beroun | 8.00 | 3 | |||
Srbsko | 8.05 | 8.05 | |||
Karlštejn | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 8.13 | 8.13 | 1/4 | ||
Řevnice | 8.16 | 8.17 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 8.20 | 8.21 | 1/3 | ||
Všenory | 8.23 | 8.24 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.26 | 8.27 | |||
Černošice | 8.29 | 8.30 | |||
Praha-Radotín | 8.34 | 8.35 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.38 | 8.39 | |||
Praha-Smíchov | 8.45 | 8.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci