Os 8816 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.30 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.39 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 7.46 | 7.47 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.52 | 7.53 | |||
Praha-Radotín | 7.56 | 7.56 | 2 | ||
Černošice | 8.01 | 8.01 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.03 | 8.04 | |||
Všenory | 8.06 | 8.07 | |||
Dobřichovice | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Řevnice | 8.13 | 8.13 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Karlštejn | 8.20 | 8.21 | 1/2 | ||
Srbsko | 8.24 | 8.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci