Os 8810 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.00 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.09 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 6.16 | 6.17 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 6.22 | 6.23 | |||
Praha-Radotín | 6.26 | 6.26 | 2 | ||
Černošice | 6.31 | 6.31 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.33 | 6.34 | |||
Všenory | 6.36 | 6.37 | |||
Dobřichovice | 6.39 | 6.39 | 2 | ||
Řevnice | 6.43 | 6.43 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Karlštejn | 6.50 | 6.51 | 1/2 | ||
Srbsko | 6.54 | 6.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci