Os 8802 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.00 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 4.09 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 4.16 | 4.17 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 4.22 | 4.23 | |||
Praha-Radotín | 4.26 | 4.26 | 2 | ||
Černošice | 4.31 | 4.31 | |||
Černošice-Mokropsy | 4.33 | 4.34 | |||
Všenory | 4.36 | 4.37 | |||
Dobřichovice | 4.39 | 4.39 | 2 | ||
Řevnice | 4.43 | 4.43 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 4.46 | 4.47 | 2 | ||
Karlštejn | 4.50 | 4.51 | 1/2 | ||
Srbsko | 4.54 | 4.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci