Os 8801 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.53 | 3 | |||
Beroun | 4.00 | 3 | |||
Srbsko | 4.05 | 4.05 | |||
Karlštejn | 4.09 | 4.09 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 4.13 | 4.13 | 1/4 | ||
Řevnice | 4.16 | 4.17 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 4.20 | 4.21 | 1/3 | ||
Všenory | 4.23 | 4.24 | |||
Černošice-Mokropsy | 4.26 | 4.27 | |||
Černošice | 4.29 | 4.30 | |||
Praha-Radotín | 4.34 | 4.35 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 4.38 | 4.39 | |||
Praha-Smíchov | 4.45 | 4.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci