R 872 „Špilberk“ | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB256 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 16.26 | 3 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.47 | II | |||
Blansko | 13.08 | 13.10 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Letovice | 13.28 | 13.29 | 3 | ||
Svitavy | 13.48 | 13.49 | 3 | ||
Česká Třebová | 14.00 | 14.03 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.12 | 14.14 | pražské/2 | ||
Choceň | 14.27 | 14.29 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.49 | 14.56 | 3 | ||
Přelouč | 15.04 | 15.06 | 2 | ||
Kolín | 15.24 | 15.26 | 3 | ||
Praha-Libeň | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.15 | 16.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci