Os 8711 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 12.54 | 2 | |||
Veselí nad Lužnicí | 11.50 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 11.55 | 11.55 | |||
Frahelž | 11.58 | 11.58 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 12.02 | 12.03 | 2 | ||
Lužnice | 12.07 | 12.07 | |||
Třeboň | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Třeboň lázně | 12.16 | 12.16 | |||
Majdalena zastávka | 12.23 | 12.23 | |||
Majdalena | 12.25 | 12.29 | 2 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 12.34 | 12.35 | 4 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 12.37 | 12.37 | |||
Hrdlořezy | 12.40 | 12.40 | |||
Dvory nad Lužnicí | 12.43 | 12.43 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 12.48 | 12.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci