Os 8709 | |
Řazení vlaku: 2x814 + 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 10.54 | 2 | |||
Veselí nad Lužnicí | 9.50 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 9.55 | 9.55 | |||
Frahelž | 9.58 | 9.58 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 10.02 | 10.03 | 2 | ||
Lužnice | 10.07 | 10.07 | |||
Třeboň | 10.12 | 10.13 | 2 | ||
Třeboň lázně | 10.16 | 10.16 | |||
Majdalena zastávka | 10.23 | 10.23 | |||
Majdalena | 10.25 | 10.29 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 10.34 | 10.35 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 10.37 | 10.37 | |||
Hrdlořezy | 10.40 | 10.40 | |||
Dvory nad Lužnicí | 10.43 | 10.43 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 10.48 | 10.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci