R 870 „Punkva“ | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB256 + BDs450 + AB349 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 14.26 | 3 | |||
Brno hlavní nádraží | 10.47 | II | |||
Blansko | 11.08 | 11.10 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 11.21 | 11.22 | 2 | ||
Letovice | 11.28 | 11.29 | 3 | ||
Svitavy | 11.48 | 11.49 | 3 | ||
Česká Třebová | 12.00 | 12.03 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 12.12 | 12.14 | pražské/2 | ||
Choceň | 12.27 | 12.29 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.49 | 12.56 | 3 | ||
Přelouč | 13.04 | 13.06 | 2 | ||
Kolín | 13.24 | 13.26 | 3 | ||
Praha-Libeň | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.15 | 14.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci