Os 8505 | |
Řazení vlaku: 809 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.07 | 3 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 16.10 | 16.11 | |||
Včelná | 16.17 | 16.18 | 1 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 16.22 | 16.22 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 16.27 | 16.28 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 16.32 | 16.33 | |||
Holkov | 16.37 | 16.38 | 4 | ||
Velešín město | 16.41 | 16.41 | |||
Velešín | 16.46 | 16.47 | 2 | ||
Výheň | 16.53 | 16.53 | |||
Kaplice | 16.57 | 16.58 | 3 | ||
Omlenice | 17.05 | 17.07 | 2 | ||
Bujanov | 17.11 | 17.11 | |||
Pšenice | 17.15 | 17.15 | |||
Rybník | 17.20 | 17.21 | 1/2 | ||
Horní Dvořiště | 17.29 | 17.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci