Os 8411 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 14.52 | 2/1 | |||
Ražice | 13.21 | 3 | |||
Putim | 13.25 | 13.26 | 3 | ||
Písek | 13.31 | 13.33 | 4 | ||
Písek město | 13.38 | 13.38 | 2 | ||
Vrcovice | 13.43 | 13.43 | |||
Záhoří | 13.46 | 13.47 | 3 | ||
Vlastec | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 13.57 | 13.59 | 3 | ||
Jetětice | 14.02 | 14.02 | |||
Stehlovice | 14.05 | 14.05 | |||
Branice | 14.08 | 14.08 | 3 | ||
Líšnice | 14.12 | 14.12 | |||
Milevsko | 14.15 | 14.17 | 3 | ||
Sepekov | 14.21 | 14.22 | 1 | ||
Božejovice | 14.29 | 14.31 | 2 | ||
Padařov | 14.35 | 14.35 | |||
Meziříčí | 14.39 | 14.39 | |||
Balkova Lhota | 14.41 | 14.42 | 3 | ||
Nasavrky | 14.46 | 14.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci