Os 8409 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 12.52 | 2/1 | |||
Ražice | 11.21 | 3 | |||
Putim | 11.25 | 11.26 | 3 | ||
Písek | 11.31 | 11.33 | 4 | ||
Písek město | 11.38 | 11.38 | 2 | ||
Vrcovice | 11.43 | 11.43 | |||
Záhoří | 11.46 | 11.47 | 3 | ||
Vlastec | 11.51 | 11.52 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 11.57 | 11.59 | 3 | ||
Jetětice | 12.02 | 12.02 | |||
Stehlovice | 12.05 | 12.05 | |||
Branice | 12.08 | 12.08 | 3 | ||
Líšnice | 12.12 | 12.12 | |||
Milevsko | 12.15 | 12.17 | 3 | ||
Sepekov | 12.21 | 12.22 | 1 | ||
Božejovice | 12.29 | 12.31 | 2 | ||
Padařov | 12.35 | 12.35 | |||
Meziříčí | 12.39 | 12.39 | |||
Balkova Lhota | 12.41 | 12.42 | 3 | ||
Nasavrky | 12.46 | 12.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci