R 839 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee145/Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 16.30 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.02 | III | |||
Vyškov na Moravě | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Kojetín | 15.07 | 15.09 | 3 | ||
Přerov | 15.23 | 15.26 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 15.43 | 15.44 | 3/2 | ||
Ostrava-Svinov | 16.11 | 16.14 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 16.21 | 16.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci