R 832 | |
Řazení vlaku: 362 + 2xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.57 | IV | |||
Bohumín | 7.35 | 3 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.41 | 7.43 | |||
Ostrava-Svinov | 7.49 | 7.52 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 8.18 | 8.19 | 3/1 | ||
Přerov | 8.37 | 8.39 | 2 | ||
Kojetín | 8.54 | 8.55 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 9.17 | 9.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci