Os 8313 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 8.07 | 4 | |||
Počátky-Žirovnice | 6.47 | 1 | |||
Popelín | 6.51 | 6.51 | 3 | ||
Bednáreček | 6.54 | 6.54 | |||
Bednárec | 7.00 | 7.00 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Rodvínov | 7.08 | 7.08 | |||
Jindřichův Hradec | 7.15 | 7.30 | 2 | ||
Děbolín | 7.35 | 7.35 | |||
Mnich | 7.46 | 7.46 | |||
Kardašova Řečice | 7.50 | 7.50 | 2 | ||
Doňov | 7.57 | 7.57 | 2 | ||
Řípec | 8.03 | 8.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci