Os 8281 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.41 | 2/1 | |||
Benešov u Prahy | 16.36 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 16.41 | 16.41 | 3 | ||
Tomice | 16.46 | 16.49 | 1 | ||
Olbramovice | 16.53 | 16.54 | 3 | ||
Votice | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Heřmaničky | 17.04 | 17.05 | 3 | ||
Ješetice | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 17.13 | 17.13 | |||
Střezimíř | 17.16 | 17.20 | 2 | ||
Mezno | 17.25 | 17.25 | |||
Sudoměřice u Tábora | 17.28 | 17.29 | 3 | ||
Chotoviny | 17.33 | 17.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci