Os 8201 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + BDs450 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 5.39 | 3 | |||
Tábor | 4.20 | 3/3 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 4.23 | 4.23 | |||
Sezimovo Ústí | 4.25 | 4.26 | |||
Planá nad Lužnicí | 4.28 | 4.29 | 2/2 | ||
Doubí u Tábora | 4.32 | 4.32 | |||
Roudná | 4.35 | 4.36 | 1 | ||
Soběslav | 4.41 | 4.42 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 4.45 | 4.45 | |||
Veselí nad Lužnicí | 4.49 | 4.51 | 4 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 4.54 | 4.55 | |||
Horusice | 4.57 | 4.58 | 2 | ||
Dynín | 5.02 | 5.03 | 4 | ||
Neplachov | 5.06 | 5.06 | |||
Ševětín | 5.09 | 5.11 | 1 | ||
Chotýčany | 5.15 | 5.15 | 3 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 5.22 | 5.23 | 2 | ||
Hosín | 5.26 | 5.26 | |||
Hrdějovice | 5.28 | 5.28 | |||
České Budějovice severní zastávka | 5.33 | 5.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci