Os 8153 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 21.41 | 2 | |||
České Budějovice | 19.04 | 1 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 19.07 | 19.08 | |||
Boršov nad Vltavou | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Černý Dub | 19.19 | 19.19 | |||
Hradce | 19.24 | 19.24 | |||
Vrábče | 19.27 | 19.27 | |||
Křemže | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Holubov | 19.35 | 19.35 | |||
Třísov | 19.39 | 19.39 | |||
Plešovice | 19.42 | 19.42 | |||
Zlatá Koruna | 19.47 | 19.51 | 3 | ||
Přísečná | 19.56 | 19.56 | |||
Český Krumlov | 19.59 | 20.01 | 2 | ||
Kájov | 20.08 | 20.13 | 2 | ||
Mezipotočí | 20.19 | 20.19 | |||
Hořice na Šumavě | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 20.36 | 20.37 | 2 | ||
Polečnice | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Hodňov | 20.45 | 20.45 | |||
Žlábek | 20.48 | 20.48 | |||
Černá v Pošumaví | 20.52 | 20.53 | 3 | ||
Horní Planá zastávka | 20.57 | 20.57 | |||
Horní Planá | 21.00 | 21.01 | 2 | ||
Pernek na Šumavě | 21.05 | 21.05 | |||
Nová Pec | 21.10 | 21.11 | 2 | ||
Ovesná | 21.15 | 21.15 | |||
Pěkná | 21.22 | 21.22 | |||
Černý Kříž | 21.28 | 21.33 | 2/3 | ||
Dobrá na Šumavě | 21.36 | 21.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci