Os 8150 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 2xBdtax785 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.54 | 1 | |||
Volary | 14.04 | 2 | |||
Dobrá na Šumavě | 14.09 | 14.09 | |||
Černý Kříž | 14.14 | 14.21 | 2/3 | ||
Pěkná | 14.26 | 14.26 | |||
Ovesná | 14.34 | 14.34 | |||
Nová Pec | 14.38 | 14.40 | 2 | ||
Pernek na Šumavě | 14.45 | 14.45 | |||
Horní Planá | 14.49 | 14.51 | 2 | ||
Horní Planá zastávka | 14.54 | 14.54 | |||
Černá v Pošumaví | 14.59 | 15.00 | 2 | ||
Žlábek | 15.04 | 15.04 | |||
Hodňov | 15.07 | 15.07 | |||
Polečnice | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Polná na Šumavě | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Hořice na Šumavě | 15.25 | 15.27 | 2 | ||
Mezipotočí | 15.34 | 15.34 | |||
Kájov | 15.41 | 15.52 | 2 | ||
Český Krumlov | 15.59 | 16.02 | 2 | ||
Přísečná | 16.05 | 16.05 | |||
Zlatá Koruna | 16.10 | 16.12 | 3 | ||
Plešovice | 16.15 | 16.15 | |||
Třísov | 16.19 | 16.19 | |||
Holubov | 16.22 | 16.22 | |||
Křemže | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Vrábče | 16.32 | 16.32 | |||
Hradce | 16.35 | 16.35 | |||
Černý Dub | 16.39 | 16.39 | |||
Boršov nad Vltavou | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 16.50 | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci