R 815 | |
Řazení vlaku: 242 + AB350 + BDs450 + 4xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.52 | ||||
Brno hlavní nádraží | 18.36 | I | |||
Šakvice | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Zaječí | 19.03 | 19.04 | 1/2 | ||
Podivín | 19.10 | 19.11 | 1/4 | ||
Břeclav | 19.21 | 19.28 | 3 | ||
Hodonín | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Moravský Písek | 19.53 | 19.54 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.01 | 20.03 | 2 | ||
Otrokovice | 20.12 | 20.15 | 2/4 | ||
Hulín | 20.22 | 20.24 | 3/3 | ||
Přerov | 20.35 | 20.37 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci