R 814 | |
Řazení vlaku: 362 + B256 + AB350 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 21.24 | II | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.06 | ||||
Přerov | 19.21 | 19.23 | 3 | ||
Hulín | 19.33 | 19.35 | 1/2 | ||
Otrokovice | 19.43 | 19.44 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.54 | 19.55 | 1/3 | ||
Moravský Písek | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Hodonín | 20.15 | 20.17 | 1/3 | ||
Břeclav | 20.31 | 20.38 | 3 | ||
Podivín | 20.47 | 20.48 | 2 | ||
Zaječí | 20.54 | 20.55 | 2 | ||
Šakvice | 20.59 | 21.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci