Os 8104 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 10.55 | 1 | |||
Volary | 8.15 | 2 | |||
Dobrá na Šumavě | 8.19 | 8.19 | |||
Černý Kříž | 8.22 | 8.30 | 2/2 | ||
Pěkná | 8.35 | 8.35 | |||
Ovesná | 8.42 | 8.42 | |||
Nová Pec | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Pernek na Šumavě | 8.52 | 8.52 | |||
Horní Planá | 8.56 | 8.57 | 2 | ||
Horní Planá zastávka | 9.00 | 9.00 | |||
Černá v Pošumaví | 9.04 | 9.08 | 3 | ||
Žlábek | 9.11 | 9.11 | |||
Hodňov | 9.14 | 9.14 | |||
Polečnice | 9.18 | 9.19 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 9.22 | 9.22 | 2 | ||
Hořice na Šumavě | 9.31 | 9.32 | 2 | ||
Mezipotočí | 9.40 | 9.40 | |||
Kájov | 9.47 | 9.52 | 2 | ||
Český Krumlov | 9.59 | 10.03 | 2 | ||
Přísečná | 10.06 | 10.06 | |||
Zlatá Koruna | 10.11 | 10.12 | 2 | ||
Plešovice | 10.16 | 10.16 | |||
Třísov | 10.19 | 10.19 | |||
Holubov | 10.23 | 10.23 | |||
Křemže | 10.28 | 10.29 | 2 | ||
Vrábče | 10.33 | 10.33 | |||
Hradce | 10.35 | 10.35 | |||
Černý Dub | 10.39 | 10.39 | |||
Boršov nad Vltavou | 10.44 | 10.45 | 2 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 10.50 | 10.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci