Os 8103 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 9.57 | 2 | |||
České Budějovice | 7.14 | 1 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 7.17 | 7.18 | |||
Boršov nad Vltavou | 7.24 | 7.25 | 2 | ||
Černý Dub | 7.30 | 7.30 | |||
Hradce | 7.35 | 7.35 | |||
Vrábče | 7.38 | 7.38 | |||
Křemže | 7.42 | 7.43 | 2 | ||
Holubov | 7.46 | 7.46 | |||
Třísov | 7.50 | 7.50 | |||
Plešovice | 7.53 | 7.53 | |||
Zlatá Koruna | 7.58 | 7.59 | 3 | ||
Přísečná | 8.04 | 8.04 | |||
Český Krumlov | 8.08 | 8.09 | 2 | ||
Kájov | 8.17 | 8.28 | 2 | ||
Mezipotočí | 8.34 | 8.34 | |||
Hořice na Šumavě | 8.42 | 8.43 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 8.51 | 8.52 | 2 | ||
Polečnice | 8.55 | 8.55 | 2 | ||
Hodňov | 9.00 | 9.00 | |||
Žlábek | 9.02 | 9.02 | |||
Černá v Pošumaví | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Horní Planá zastávka | 9.12 | 9.12 | |||
Horní Planá | 9.14 | 9.15 | 2 | ||
Pernek na Šumavě | 9.20 | 9.20 | |||
Nová Pec | 9.25 | 9.26 | 2 | ||
Ovesná | 9.30 | 9.30 | |||
Pěkná | 9.37 | 9.37 | |||
Černý Kříž | 9.42 | 9.49 | 2/3 | ||
Dobrá na Šumavě | 9.52 | 9.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci