Os 8063 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 7.25 | 3 | |||
Strakonice | 6.36 | 3 | |||
Modlešovice | 6.40 | 6.40 | |||
Čejetice | 6.44 | 6.47 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 6.50 | 6.50 | |||
Ražice | 6.54 | 7.06 | 3 | ||
Heřmaň obec | 7.08 | 7.08 | |||
Protivín | 7.15 | 7.16 | 3 | ||
Protivín zastávka | 7.18 | 7.18 | |||
Milenovice | 7.21 | 7.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci