Os 8000 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 6.21 | 3 | |||
České Budějovice | 5.11 | 3 | |||
České Budějovice severní zastávka | 5.14 | 5.14 | |||
Hluboká nad Vltavou | 5.20 | 5.20 | 2 | ||
Zliv | 5.27 | 5.28 | 1/2 | ||
Zbudov | 5.32 | 5.32 | |||
Dívčice | 5.35 | 5.36 | 3 | ||
Záblatíčko | 5.39 | 5.39 | |||
Číčenice | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Milenovice | 5.48 | 5.48 | |||
Protivín zastávka | 5.51 | 5.52 | |||
Protivín | 5.54 | 5.55 | 3 | ||
Heřmaň obec | 6.02 | 6.02 | |||
Ražice | 6.04 | 6.05 | 3 | ||
Sudoměř u Písku | 6.09 | 6.09 | |||
Čejetice | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Modlešovice | 6.16 | 6.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci