Os 7836 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.40 | 1v | |||
Rokycany | 10.15 | 3 | |||
Klabava | 10.18 | 10.19 | |||
Ejpovice | 10.21 | 10.21 | |||
Dýšina-Horomyslice | 10.24 | 10.24 | |||
Chrást u Plzně | 10.27 | 10.28 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 10.34 | 10.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci