Os 7824 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + Bt283 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.40 | 1v | |||
Beroun | 20.07 | 2 | |||
Králův Dvůr | 20.10 | 20.11 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 20.13 | 20.13 | |||
Zdice | 20.17 | 20.23 | 6 | ||
Stašov | 20.27 | 20.28 | |||
Praskolesy | 20.32 | 20.33 | |||
Hořovice | 20.37 | 20.38 | 4 | ||
Cerhovice | 20.43 | 20.43 | |||
Zbiroh | 20.47 | 20.48 | 2 | ||
Kařízek | 20.51 | 20.52 | 1/1 | ||
Mýto | 20.54 | 20.55 | |||
Holoubkov | 20.58 | 21.00 | 3 | ||
Svojkovice | 21.06 | 21.06 | |||
Rokycany | 21.13 | 21.15 | 3 | ||
Klabava | 21.18 | 21.19 | |||
Ejpovice | 21.21 | 21.21 | |||
Dýšina-Horomyslice | 21.24 | 21.24 | |||
Chrást u Plzně | 21.27 | 21.28 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 21.34 | 21.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci