Os 7818 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.40 | 1v | |||
Beroun | 17.12 | 2 | |||
Králův Dvůr | 17.15 | 17.16 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 17.18 | 17.18 | |||
Zdice | 17.22 | 17.23 | 6 | ||
Stašov | 17.27 | 17.28 | |||
Praskolesy | 17.32 | 17.33 | |||
Hořovice | 17.37 | 17.38 | 4 | ||
Cerhovice | 17.43 | 17.43 | |||
Zbiroh | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Kařízek | 17.51 | 17.52 | 1/1 | ||
Mýto | 17.54 | 17.55 | |||
Holoubkov | 17.58 | 18.00 | 3 | ||
Svojkovice | 18.06 | 18.06 | |||
Rokycany | 18.13 | 18.15 | 3 | ||
Klabava | 18.18 | 18.19 | |||
Ejpovice | 18.21 | 18.21 | |||
Dýšina-Horomyslice | 18.24 | 18.24 | |||
Chrást u Plzně | 18.27 | 18.28 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 18.34 | 18.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci