Os 7815 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.53 | 2 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.20 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 16.24 | 16.24 | |||
Chrást u Plzně | 16.31 | 16.32 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 16.34 | 16.34 | |||
Ejpovice | 16.37 | 16.37 | |||
Klabava | 16.39 | 16.40 | |||
Rokycany | 16.43 | 16.45 | 4 | ||
Svojkovice | 16.52 | 16.53 | |||
Holoubkov | 16.59 | 17.00 | 4 | ||
Mýto | 17.03 | 17.04 | |||
Kařízek | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Zbiroh | 17.11 | 17.12 | 3 | ||
Cerhovice | 17.16 | 17.16 | |||
Hořovice | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Praskolesy | 17.27 | 17.27 | |||
Stašov | 17.32 | 17.32 | |||
Zdice | 17.36 | 17.42 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 17.46 | 17.46 | |||
Králův Dvůr | 17.49 | 17.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci