Os 7813 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 3xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.50 | 2 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 15.20 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 15.24 | 15.24 | |||
Chrást u Plzně | 15.31 | 15.32 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 15.34 | 15.34 | |||
Ejpovice | 15.37 | 15.37 | |||
Klabava | 15.39 | 15.40 | |||
Rokycany | 15.43 | 15.45 | 4 | ||
Svojkovice | 15.52 | 15.53 | |||
Holoubkov | 15.59 | 16.00 | 4 | ||
Mýto | 16.03 | 16.04 | |||
Kařízek | 16.07 | 16.07 | 2 | ||
Zbiroh | 16.11 | 16.12 | 3 | ||
Cerhovice | 16.16 | 16.16 | |||
Hořovice | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Praskolesy | 16.27 | 16.27 | |||
Stašov | 16.32 | 16.32 | |||
Zdice | 16.36 | 16.38 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 16.42 | 16.43 | |||
Králův Dvůr | 16.46 | 16.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci