Os 7807 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 13.53 | 2 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 12.20 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 12.24 | 12.24 | |||
Chrást u Plzně | 12.31 | 12.32 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 12.34 | 12.34 | |||
Ejpovice | 12.37 | 12.37 | |||
Klabava | 12.39 | 12.40 | |||
Rokycany | 12.43 | 12.45 | 4 | ||
Svojkovice | 12.52 | 12.53 | |||
Holoubkov | 12.59 | 13.00 | 4 | ||
Mýto | 13.03 | 13.04 | |||
Kařízek | 13.07 | 13.07 | 2 | ||
Zbiroh | 13.11 | 13.12 | 3 | ||
Cerhovice | 13.16 | 13.16 | |||
Hořovice | 13.21 | 13.22 | 3 | ||
Praskolesy | 13.27 | 13.27 | |||
Stašov | 13.32 | 13.32 | |||
Zdice | 13.36 | 13.42 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 13.46 | 13.46 | |||
Králův Dvůr | 13.49 | 13.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci